Oficjalna strona Koliby Krynickiej
Kontakt: krynickakoliba@interia.pl | +48 606-114-806
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z najbardziej urokliwych miejsc w Krynicy Zdrój - Krynickiej Koliby znajdującej się na szczycie góry Jaworzyna.

Można tu dojść pieszo szlakami turystycznymi lub wyjechać kolejką gondolową.

Karczma „Krynicka Koliba” zaprasza na kulinarną ucztę bogatą w regionalne przysmaki. Niepowtarzalny klimat góralskiej gospody i wyjątkowa atmosfera tego miejsca sprawiają, że nasi Goście są wypoczęci i zadowoleni.

Krynicka Koliba to nie tylko Karczma, to również noclegi. Najwyżej położone miejsca noclegowe w Krynicy, na szczycie Jaworzyny, są do Państwa dyspozycji.

Nigdzie indziej nie znajdą Państwo tak pięknego widoku z pokojów jak w Krynickiej Kolibie, a klimat wnętrz sprawi, że pobyt pozostanie niezapomnianym wspomnieniem.

Gwarantujemy miłą obsługę i wyjątkową atmosferę.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz oferujemy usługi dla firm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia Krynickiej Koliby.
KrynickaKoliba
krynickakoliba@interia.pl | +48 606-114-806
Copyright by Krynica Koliba - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
konferencje w górach , imprezy integracyjne w górach , nocleg krynica zdrój , nocleg jaworzyna krynicka , restauracja krynica zdrój , pensjonat krynica zdrój , hotel krynica zdrój , hotel jaworzyna krynicka , restauracja jaworzyna krynicka , pensjonat jaworzyna krynicka , imprezy integracyjne krynica zdrój , konferencje krynica zdrój , nocleg na jaworzynie , konferencje na jaworzynie