Oficjalna strona Koliby Krynickiej
Kontakt: krynickakoliba@interia.pl | +48 606-114-806

Letnie atrakcje Jaworzyny

Jaworzyna Krynicka potrafi być piękna i ciekawa nie tylko zimą, ale i latem. Wystarczy wybrać się do Krynicy, aby to sprawdzić.

Góry latem to przede wszystkim piesze wycieczki i właśnie sprzed samej Koliby możemy wyruszyć w wędrówkę dwoma szlakami. Dla tych bardziej wytrwałych i wytrenowanych czeka szlak czerwony, który jest fragmentem Głównego Szlaku Beskidzkiego. Podejście pod niego z dołu góry zajmuje około 4 godziny, natomiast zejść można w około 2,5 h. Ciekawy i smaczny może być fakt, iż na szlaku znajdują się pola borówkowe smile. Drugim szlakiem jest zielony - nieco łatwiejszy, ale równie ciekawy. Wejście nim zajmie nam około 3 godziny, zejście podobnie do czerwonego około 2,5 h. Trasa jest ciut bardziej łagodna, jednak widoki równie malownicze!

Z Jaworzyny można również pieszo dojść na wiele innych gór m.in. Runek czy Wierchomlę czy dotrzeć do przepięknie usytuowanej Hali Łabowskiej. Trasy te nadają się zarówno do przemierzania pieszo jak i podróżowania na dwóch kołach.

Jedno jest pewne którąkolwiek opcje wybierzecie na pewno nie będzie żałować spędzonego tu czasu!!


«  1  »

KrynickaKoliba
krynickakoliba@interia.pl | +48 606-114-806
Copyright by Krynica Koliba - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
konferencje w górach , imprezy integracyjne w górach , nocleg krynica zdrój , nocleg jaworzyna krynicka , restauracja krynica zdrój , pensjonat krynica zdrój , hotel krynica zdrój , hotel jaworzyna krynicka , restauracja jaworzyna krynicka , pensjonat jaworzyna krynicka , imprezy integracyjne krynica zdrój , konferencje krynica zdrój , nocleg na jaworzynie , konferencje na jaworzynie